+420 602 611 050 renata@odvaznezeny.cz

Realizované projekty

V roce 2016 jsem oslovila první Odvážnou ženu s nabídkou spolupráce. Dala mi svou důvěru a já dostala příležitost naučit se spoustu nových věcí a především věnovat se práci mého srdce – marketingu. Začaly jsme spolu pracovat na moderní webové prezentaci, vytvořily jsme perfektní logo ve spolupráci s grafikem a vtiskly tak nové značce tvář. Značku jsme podpořily realizací marketingového plánu. Od té doby se udála spousta věcí: vytvořila jsem víc než desítku webů, vizualizovala další loga pro zajímavé projekty mých klientů, k životu přivedla užitečné marketingové plány a pomohla některým z Odvážných žen i mužů pochopit a uchopit sociální sítě. A také jsem velmi ráda konzultovala již hotové webové prezentace od mých kolegů (někdy je se druhý pohled hodí nebo je prostě čas na změnu).

Všechny tyto činnosti mě nesmírně naplňují. Na většinu z toho nejsem sama. Do svého týmu jsem postupem času přirozeně začlenila fotografa, grafika, autorku propagačních videí, odborníka na WordPress a Divi šablonu, specialistu na sociální sítě a také korektorku textů. Bez nich se moje Odvážné ženy neobejdou.

Na této stránce nabízím pohled na výsledky naší společné práce.

Webdesign

Webová prezentace vás spolehlivě odliší od konkurence. Je to jeden ze způsobů, kterým si můžete zajistit dohledatelnost vašich služeb nebo produktů na internetu.

Samozřejmostí  na mých webech je responsivita – laicky řečeno, webová prezentace  se přizpůsobuje velikosti monitoru, na kterém je zobrazena. 

Weby, které stavím, běží na WordPressu. Využívám jedinečné šablony Divi, která je velmi dobře ovladatelná pro konečného uživatele. Klienti, kteří si rozumí s počítači, si dokáží texty i obrázky v takové prezentaci upravovat sami. Zabezpeční webu, SEO a nástroj pro analytiku návštěvnosti webu je nedílnou součástí poskytovaných služeb.

Pokud se společně pustíme do realizace webu, velmi pravděpodobně tomu bude předcházet tvorba marketingového plánu. Ten je výborným výchozím bodem pro všechny kroky, které chcete podniknout pro propagaci vaší značky.

Respektuji individualitu každého klienta a vždy se snažím citlivě vizualizovat nosné myšlenky vašeho projektu.

Grafický design

Logo, vizitky, hlavičkové dokumenty, brožury, plakáty, publikace, roll-up… Pokud budujete značku, bez vizualizace se neobejdete. Často současně s webovým designem řeším i grafický design dalších firemních materiálů nebo samotné logo. Vždy mám hodně otázek. Skrze odpovědi se dostaneme k té nejlepší vizualizaci pro vaši značku, produkt nebo službu. Grafické práce zvládám ve spolupráci s několika odborníky. Tisky zajišťuji u nejlepší tiskárny v regionu. 

Zrealizovala jsem tyto projekty: logo, vizitka a firemní hlavičkový dokument pro  AK Fortnerová, vizualizace a tisk roll-upu do vstupních prostor firmy a letáky na inzerci pracovních nabídek pro strojírenskou společnost MPZ, logo pro společnosti, sdružení a projekty: Urban Data Solutions, My z MB, edditon, Dcerma, Tiara – Renáta Bartošová, Veselá bižuterie.

Nebojte se mi ozvat i v případě, že potřebujete pouze další názor na práci grafika nebo pomoci logo pro vámi najatého grafika definovat.

Fotky, které jsou vizitkou

Bez kvalitních fotek se neobejde žádná smysluplná prezentace značky, produktu nebo služby.  Produktové fotky, ilustrační a mood fotky, portrétovky na váš nový web/ blog nebo stránku na Facebooku. Dodáme je v nejvyšší kvalitě a ve velmi krátkém časovém horizontu.

Na fotky je tu Eliška a Vašek. Všichni tři sledujeme moderní trendy v oboru fotografie, grafiky a webdesignu. Zároveň respektujeme individualitu každého klienta a snažíme se ji co nejvíce zachytit.

Měli jsem příležitost zajistit fotografie pro interiérovou designérku Jitku Jačkovou. S vizualizací značky Žij sladce pomáháme cukrářce Denise Štrosové. Pro autorku projektu Mámy v práci Lenku Vornhagen Vašek nafotil portrétové a originální ilustrační fotky na blog. Společnost MPZ využívá fotky od nás na webu, na sociálních sítích i ve svých propagačních materiálech. Petra Halámková – výtvarnice a majitelka značky PEdesign  – s námi nafotila její originální autorskou tvorbu malovaných tenisek. Při každém focení jsme si užili spoustu zábavných momentů a pro klientky a klienty to byla zajímavá zkušenost.

Grafické úpravy fotek na webové prezentace jsme také zprostředkovali pro Janu Richtmanovou a Janu Víchovou.

Video, které upoutá

Video je skvělým prostředkem k zachycení pozornosti uživatele či návštěvníka. Jeho posláním může být např. prezentace portfolia služeb nebo vyjádření atmosféry ve firmě. Vytvoříme ho v nejvyšší kvalitě a ve velmi krátkém časovém horizontu.

Ve spolupráci s Eliškou a Vaškem zajistíme originální propagační videa, které vaše podnikání vystřelí o level výš (nebo o dva?). Videa od nás, coby super propagační materiál nejen na web a YouTube, slouží společnosti MPZ MB s.r.o., Baby clubu Mišutka, Mirce Koucké (Spokojený úsměv) a také mě samotné k propagaci Network kafe a drbárny. Nikdy není pozdě natočit zajímavé video!

Sociální sítě

Obsah je král! Znáte to…  Často slyším od svých Odvážných žen: já si s tím fakt nevím rady, co mám na ten Facebook pořád dávat? A kdy? A jak často? A kde k tomu brát obrázky?  

Nejen na tyto otázky vám umím dát odpověď. Ráda vám poskytnu individuální konzultace na míru šité právě pro vaše potřeby. Pokud ve světě sociálních sítí tápete, vysvětlím vám jejich základní rozdíly a principy fungování. Zabývám se zejména Facebookem a Instagramem, ale probrat můžeme také principy a algoritmy sítě profesionálů LinkedIn. Díky své předchozí zkušenosti z personalistiky je pro mě hračka pomoci vám vytvořit zajímavý a profesionální profil na LinkedInu. 

O firemní stránku na sociální síti se umím postarat od A do Z, tzn. vymyslím pro ni plán příspěvků s jasným cílem. Ani na sociální sítě nejsem sama, spolupracuji s odborníkem Ondřejem, který má zkušenosti z digitální agentury, spravuje stránky se sta tisíci fanoušky a má k dispozici všechny důležité informace.

Sociální sítě jsou dnes nedílnou součástí marketingového světa. Není třeba se jich bát. Je třeba je šikovně využít.

Marketingový plán

Nejdůležitější součástí každého projektu, který realizuji, je marketinogový plán. Je to základní stavební kámen dobrého webu i komunikační strategie.

V samotném plánu si odpovíme na zajímavé otázky. Upřímné odpovědi nás nasměrují k vytouženému cíli. Tím cílem je oslovit a zaujmout vaši cílovou skupinu, prodat a o zákazníka i nadále pečovat – tedy neztratit s ním kontakt.

Chcete si web i grafiku udělat sama jen pořád nevíte kde začít? Jak se zorientovat v moři možností? Neváhejte mi zavolat. Sedneme si nad váš projekt nebo základní myšlenku a probereme to. Po sepsání marketingovéh plánu si budete mnohem jistější a cíl se vám bude přibližovat. Mimochodem tady také platí, že i cesta je cíl. Zažila jsem to už mnohokrát. A není nic hezčího, než pocit, kdy zjistíte, že všechny body z mkt plánu máte splněné.

Hodnocení klientů

„Dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou založit si webovou stránku, kde bych zúročila své zkušenosti ze života v dalekých krajích. Jenomže se mi nedařilo objevit správnou osbobu, s níž bych souzněla.

V momentě, kdy jsem si otevřela stránky mého výborného kamaráda, Vaška Bacovského, věděla jsem, že je to přesně ono, co by se mi líbilo.

Našla jsem Renatu Pitrovou a zakrátko byl web BELAGARTO na světě. Spolupráce s Renatou byla jako balzám. Ve všem mi poradila, domýšlela a dotahovala věci tam, kam já jsem nebyla schopna dohlédnout. Renata má úžasný cit pro design, pro fotografii. Má skvělé nápady a dokáže se vcítit do potřeb svých klientů.
Proškolila mě v práci se sociálními sítěmi, jež v začátcích i sama založila. 
Vždy byla na příjmu, připravená poradit a pomoci.
Není web jako web … kvalitu najdete u Odvážné ženy Renaty Pitrové :-)“

Jana Řeháková

Spolumajitelka značky BeLagarto

„Renata Pitrová je odvážná žena. Chtěla jsem webové stránky pro svoji začínající značku. Ve své práci je profesionál. Je pečlivá, tvořivá, spolehlivá. Vytvořila web který mi pasuje.“

Petra Halámková

výtvarnice a majitelka značky PEdesign

„Děkuji za skvělé školení „Podpořte svůj business na Facebooku“. Doposud jsem s firemními Facebookovými stránkami pracovala stylem „pokus, omyl“ – Renata mi na tomto školení všechny důležité věci shrnula a propojila. Nejdůležitější pro mě bylo vysvětlení zacílení příspěvků a to, jak na Facebooku funguje reklama. Dostali jsme plno ktických tipů, byl dostatek prostoru pro konkrétní dotazy. Školení probíhalo v příjemném a přátelském prostředí. Velmi oceňuji, že Renata umí problematiku srozumitelně vysvětlit i laikovi :-).“
Hana Janečková

Základní škola V Oboře

„S Renataou jsem vytvořila marketingový plán a konzultovala stav svého dosavadního webu. Byla to velice prospěšná dvouhodinka nabitá informacemi. Nadstandardní přístup a ještě po konzultaci jsem dostala shrnuto emailem vše, co jsme si řekly a ješte další postřehy navíc, takže při práci na svém webu jsem mohla poznámky užitečně využít. Děkuji!!!“
Naďa Krucká

Profesionální vizážistka a image maker

„Renata = skvělé nápady pro vaši, nejen byznysovou, online prezentaci!!“
Lenka Vornhagen

Životní & kariérní kouč, kineziologie One Brain

„Renatu, mohu jen doporučit. Je to opravdu odvážná žena. Svou práci odvádí s velkým nasazením a 100% profesionalitou.“
Markéta Staňková

Floristka a majitelka Maroli - květinové studio

„Chtěla bych velice poděkovat za úžasné webové stránky, které jsou jedinečné. Rozhodně naplnily moje očekávání.

Oceňuji zejména profesionální a lidský přístup webdesignérky Renaty. Dokáže se velmi dobře naladit na klienta a jeho potřeby. Je velkým profesionálem ve své branži. Má příjemné vystupování, je nápaditá, tvořivá, originální a spolehlivá.

Velký dík patří také členům týmu, kteří se podíleli na mém webu: fotograf a grafik pro Odvážné ženy Václav Bacovský a videomaker a fotografka pro Odvážné ženy Eliška Pivrncová.

Chcete mít úžasné webové stránky? Rozhodně všem doporučuji Renatu Pitrovou.“

Mirka Koucká

Expertka na dětský svět, Spokojený úsměv

Okamžité pochopení zadání. 
Profesionální, otevřené, partnerské a pozitivní jednání. Smysl pro detail, kreativita, nadšení z tvoření, vysoké pracovní nasazení, nadhled, pečlivost, pokora a znalost současných trendů.
Rychlé a kvalitní zpracování. Taková je naše zkušenost s webdesignérkou Renatou Pitrovou. Pomohla nám zhmotnit naše myšlenky a filozofii. Děkujeme. Náš web je boží! !!!

Jana Šumovská

Ředitelka Mateřské školy Rohatsko

„Má první zkušenost s tímto projektem Odvážné ženy je veskrze pozitivní. Absolvoval jsem školení o „Facebookovém“ světě a nevěřil jsem, co všechno je možné ! Takže díky a všem doporučuji !!!!! Jen tak dál !!!
Marek Neuman

F&B Concept

„Rádi bychom touto cestou poděkovali Renatě z Odvážné ženy za logo, které pro náš spolek navrhla. Renata umí skvěle nacítit potřeby a přání klienta, je zaměřena na detail a svou práci odvádí s velkým zapálením a velmi profesionálním přístupem. Budeme se těšit na další spolupráci při přípravě webových stránek spolku! Děkujeme! 👌
Tereza Řípová

MY z MB

„Absolvovala jsem kurz Podpořte svůj byznys na Facebooku. Perfektně připravená a milá lektorka, velice příjemné prostředí, uvolněná a přátelská atmosféra (zejména díky přístupu lektorky Renaty). Naučila jsem se spoustu šikovných funkcí Facebooku pro lepši zviditelněni, stále je hodně využívám. Rozhodně přínosné a po této zkušenosti jsem si domluvila další individuální setkání, kde jsem se dozvěděla opět nově i doplňující informace. Doporučuji všem, kdo se potřebuje v prostředí Facebooku zorientovat kvůli propagaci svého podnikání.“
Naďa Krucká

Profesionální vizážistka a image maker