+420 602 611 050 renata@odvaznezeny.cz

NETWORK kafe

Jsou to tři roky. 36 měsíců zkušeností na volné noze. 1095 dní s Odvážnými ženami. 

Co mě ale potěšilo ještě více než moje malé výročí, bylo zorganizování 1. NETWORK kafe v Mladé Boleslavi, přesněji v Kosmonosích. Uskutečnil se 1.11.2018. Od první myšlenky na něj až po realizaci uběhlo hodně měsíců. Dlouho jsem jen přemýšlela a nic konkrétního pro to nedělala. A tak jsem přizvala Lenku Vornhagen. Ve dvou se to přeci jen lépe táhne. A já měla alespoň konkrétní závazek a termín. Pak už to šlo ráz na ráz – téma, datum, místo, program, pozvánky… Daly jsme si za cíl propojit ženy podnikatelky (začínající nebo o podnikání uvažující) z širšího okolí Mladé Boleslavi, strávit příjemné 3 hodiny času sdílením zkušeností z podnikání i ze života a užít si to.

Sešla se skupina 17 žen. Vyslechly jsme 17 příběhů. Já někdy i s otevřenou pusou (obdivem). Všechny do jedné nás spojovalo jedno: chuť mít život ve svých rukou a prožít ho naplno. Většina z nás hledá balanc mezi životem s rodinou a prací a často řeší time management. Při tomto networku vzešla spousta témat pro příští setkání a také 2 zájemkyně o prezentaci vlastního byznysu. Zároveň se potvrdilo, že ženy umí mluvit a sdílet hodiny a hodiny a nejsou vyčerpané. Naopak. Odchází nabité! Moje představy o networku toto setkání naplnilo ze 100%. Soudě dle vyplněných hodnotících dotazníků jsem nebyla sama. A z toho mám velkou radost!

Prvním networkem to tedy nekončí. Naopak! Rozjíždíme s Lenkou celou sérii neformálních setkání s podtitulem Když žena podniká…  Prostor pro prezentaci svého podnikání nebo tématu chceme poskytnout komukoli, kdo ho dělá srdcem a má nám co předat. Jsi to právě ty? Napiš mi, zarezervuji ti místo na jarním NETWORK kafe!

 

Když žena podniká

PODNIKÁŠ nebo o tom teprve PŘEMÝŠLÍŠ?
zveme tě na další neformální setkání, kde:
potkáš stejně naladěné ženy
– můžeš představit svůj byznys, podělit se o své zkušenosti a propojit se s ostatními
– zjistíš, jak nakopnout a využít energii ve svém podnikání i životě
zjistíš, kdo je nejdůležitějším pilířem tvého byznysu
– dostaneš pár tipů jak skloubit svoje podnikání a rodinu
– si dáš výbornou kávu/ čaj a něco dobrého k tomu

w

Setkání se stejně naladěnými ženami

+

Sdílení zkušeností

příjemná atmosféra

t

Kde najít energii pro podnikání i život

Kdo se na tebe těší

Renata Pitrová

Renata Pitrová

Koordinátorka marketingových projektů, webdesignérka

Založila jsem projekt Odvážné ženy. Píši pro vás Odvážné příběhy.

Tvořím marketingové plány a komunikační strategie, dělám weby a obsah pro sociální sítě. Vymýšlím loga nebo celou firemní identitu. Zajišťuji prezentační videa i fotky. To vše zejména pro podnikavé Odvážné ženy.

Proč? I to se dozvíte na Network kafe.

Lenka Vornhagen

Lenka Vornhagen

Personalistka, koučka

Dělám to, co miluju, a miluju to, co dělám.

Po rodičovské jsem se rozhodla vyměnit manažerskou židli za svobodu na volné noze.
Cestou jsem si prošla temným údolím, stejně jako krůček po krůčku menšími, později většími vítězstvími. Pomáhám ženám objevovat jejich hodnotu, potenciál, plnit si profesní a životní sny, najít rovnováhu mezi prací a rodinou i čas pro sebe.  A to není všechno.

S čím dalším umím pomoci, a nejen ženám, se dozvíte na Network kafe.

židlí

hodiny nabité informacemi

procentní network

Přijď mezi nás

jaro 2019

Rezervuj si své místo, zatím nezávazně. Až budeme mít jasný termín, ozveme se ti.

Chci si rezervovat židli