+420 602 611 050 renata@odvaznezeny.cz

NETWORK kafe

Jsou to tři roky. 36 měsíců zkušeností na volné noze. Víc než 1000 dní s Odvážnými ženami.

Co mě ale potěšilo ještě více než moje malé výročí, bylo zorganizování 1. NETWORK kafe na Mladoboleslavsku, přesněji v Kosmonosích. Uskutečnil se 1.11.2018. Od první myšlenky na něj až po realizaci uběhlo hodně měsíců. Dlouho jsem jen přemýšlela a nic konkrétního pro to nedělala. A tak jsem přizvala Lenku Vornhagen, jejíž blog Mámy v práci hltám od doby, co s ním začala.. Ve dvou se to přeci jen lépe táhne. A já měla alespoň konkrétní závazek a termín. Pak už to šlo ráz na ráz – téma, datum, místo, program, pozvánky… Daly jsme si za cíl propojit ženy podnikatelky (začínající nebo o podnikání uvažující) z širšího okolí Mladé Boleslavi, strávit příjemné 3 hodiny času sdílením zkušeností z podnikání i ze života a užít si to.

Sešla se skupina 17 žen. Vyslechly jsme 17 příběhů. Já někdy i s otevřenou pusou (obdivem). Všechny do jedné nás spojovalo jedno: chuť mít život ve svých rukou a prožít ho naplno. Většina z nás hledá balanc mezi životem s rodinou a prací a často řeší time management. Při tomto networku vzešla spousta témat pro příští setkání a také 2 zájemkyně o prezentaci vlastního byznysu. Zároveň se potvrdilo, že ženy umí mluvit a sdílet hodiny a hodiny a nejsou vyčerpané. Naopak. Odchází nabité! Moje představy o networku toto setkání naplnilo ze 100%. Soudě dle vyplněných hodnotících dotazníků jsem nebyla sama. A z toho mám velkou radost!

Prvním networkem to tedy nekončí. Naopak! Rozjíždíme s Lenkou celou sérii neformálních setkání s podtitulem Když žena podniká…  Prostor pro prezentaci svého podnikání nebo tématu chceme poskytnout komukoli, kdo ho dělá srdcem a má nám co předat. 

 

Jsi to právě ty?

Zveme tě na 2. neformální NETWORK kafe s datem konání 28. března 2019
Potkáme se od 9 do 14 hodin a debatovat budeme na téma Organizace času a jeho žrouti. Mohlo by tě zajímat že:

potkáš stejně naladěné ženy
– můžeš představit svůj byznys, podělit se o své zkušenosti a propojit se s ostatními
dozvíš se, jak si zorganizovat co nejefektivněji tvůj drahocenný čas
objevíš největší žrouty tvého časového potenciálu
naučíš se zatočit s návyky, které ti čas kradou
ochutnáš nevšední domácí kuchyni v režii podnikavých PULPAMENEK Pavlíny Veselé & Lucie Kožíškové

w

Setkání se stejně naladěnými ženami

+

Sdílení zkušeností

příjemná atmosféra

t

Zjistíš, jak zorganizovat čas a zbavit se časožroutů

Kdo se na tebe těší

Renata Pitrová

Renata Pitrová

Koordinátorka marketingových projektů, webdesignérka

Založila jsem projekt Odvážné ženy. Píši pro vás Odvážné příběhy.

Tvořím marketingové plány a komunikační strategie, dělám weby a obsah pro sociální sítě. Vymýšlím loga nebo celou firemní identitu. Zajišťuji prezentační videa i fotky. To vše zejména pro podnikavé Odvážné ženy.

Proč? I to se dozvíte na Network kafe.

Lenka Vornhagen

Lenka Vornhagen

Personalistka, koučka

Dělám to, co miluju, a miluju to, co dělám.

Po rodičovské jsem se rozhodla vyměnit manažerskou židli za svobodu na volné noze.
Cestou jsem si prošla temným údolím, stejně jako krůček po krůčku menšími, později většími vítězstvími. Pomáhám ženám objevovat jejich hodnotu, potenciál, plnit si profesní a životní sny, najít rovnováhu mezi prací a rodinou i čas pro sebe.  A to není všechno.

S čím dalším umím pomoci, a nejen ženám, se dozvíte na Network kafe.

židlí

hodin nabitých informacemi

procentní network

Přijď mezi nás

Na minulém Network kafe bylo všech 15 židlí vyprodaných, tak dlouho neváhej. Kapacitu nemůžeme navýšit. Na programu je diskuze na jedno téma, navazující workshop, prostor pro sdílení, občerstvení po celou dobu programu a tradičně malý dárek.

Už je pozdě, všechna místa na NETWORK kafe 28.3.2019 jsou již vyprodána.

Máme pro tebe ale dobrou zprávu. Můžeš být mezi prvními, kdo se dozví o dalším NETWORK kafe a mít možnost přednostní rezervace židle. 

Chci si přednostně rezervovat židli na příští NETWORK kafe