+420 602 611 050 renata@odvaznezeny.cz

NETWORK kafe

NETWORK kafe je neformální 5ti hodinové setkání žen, které podnikají nebo se chystají podnikat. Od září 2019 k němu připojíme i akci nazvanou NETWORK drbárna, která bude mít něco kolem 2 hodin trvání. Bude tak dostupná i pro ty nejvíce zaneprázdněné ženy, které si nemohou dovolit nebýt pro své klienty či rodinu k dispozici v delším časovém úseku.

Proč spolupořádám Network kafe a Network drbárnu?

Miluji setkávání a propojování žen napříč obory. Ať už jsem se účastnila jakéhokoli networku, školení nebo setkání, vždy pro mě byly (kromě odborných zkušeností a informací) velmi cenné nové kontakty i jiné úhly pohledu. Proto jsem se rozhodla jít tomu naproti. Přizvala jsem Lenku Vornhagen, jejíž blog Mámy v práci hltám od doby, co s ním začala. Ve dvou se to přeci jen lépe táhne. Dáváme si za cíl propojit ženy podnikatelky (začínající nebo o podnikání uvažující) z širšího okolí Mladé Boleslavi, strávit příjemných několik hodin sdílením zkušeností z podnikání i ze života a užít si to, a třeba si i trochu odpočinout od všední rutiny.

Scházíme se 3x ročně na 5 hodinové NETWORK kafe s jasným programem a prostorem pro prezentaci podnikání nebo tématu konkrétních zájemkyň. A 1x ročně na NETWORK drbárnu s rychlejším spádem. 

Příští setkání

Zveme tě na NETWORK drbárnu s datem konání 24. září 2019, 
Setkání proběhne v čase od 7:30 do 9:30 hodin v Un Caffe & Bistro v Mladé Boleslavi. Povíme si, co která děláme za obor a čím si můžeme být navzájem prospěšné. Téma: Co se tak úplně nepovedlo, aneb i fuck-up může být dar

NA TUTO AKCI JIŽ NENÍ MOŽNÉ SE REGISTROVAT, MÁME PLNO! 

Zveme tě na 4. neformální NETWORK kafe s datem konání 21. listopadu 2019
Networkovat a komunikovat budeme od 9 do 14 hodin v Pulpamenu v Kosmonosích. Téma a prezentující hosty teprve vybírámeMohlo by tě ale už teď zajímat, že:

potkáš stejně naladěné ženy
– můžeš představit svůj byznys, podělit se o své zkušenosti a propojit se s ostatními
ochutnáš nevšední domácí kuchyni v režii podnikavých PULPAMENEK Pavlíny Veselé & Lucie Kožíškové

Je možná přednostní rezervace místa

w

setkání se stejně naladěnými ženami

+

sdílení zkušeností

příjemná atmosféra

nové tváře, nové kontakty, nové příležitosti

Ohlasy na NETWORK kafe

“Ještě jednou moc díky za uskutečnění akce, za perfektní organizaci, za zajímavou přednášku a samozřejmě za vynikající prostředí a jídlo. Těším se na další setkání.” 

Mirka

Na NETWORK jsem přišla ze zvědavosti. Má očekávání naplnil zejména atmosférou a informacemi i novými kontakty. Líbilo se mi vše.” 

Leona

Vše perfektní! Nejvíc se mi líbily vzájemné rozhovory.” 

Jana

NETWORK kafe jsem navštívila již potřetí. Opět to pro mě byl pěkně strávený den. Potkala jsem inspirativní a fajn ženy. A navíc v hezkém prostředí.” 

Eva

Musím ještě jednou poděkovat za skvělou organizaci setkání a předat podporu tak prospěšné akci pro podnikající ženy. Těším se na další pořádané setkání.” 

Šárka

Líbí se mi sdílení zušeností druhých, nápady, postřehy. Prostě jiný pohled.” 

Tereza

Kdo se na tebe těší

Renata Pitrová

Renata Pitrová

Koordinátorka marketingových projektů, webdesignérka

Založila jsem projekt Odvážné ženy. Píši pro vás Odvážné příběhy.

Tvořím marketingové plány a komunikační strategie, dělám weby a obsah pro sociální sítě. Vymýšlím loga nebo celou firemní identitu. Zajišťuji prezentační videa i fotky. To vše zejména pro podnikavé Odvážné ženy.

Proč? I to se dozvíte na Network kafe.

Lenka Vornhagen

Lenka Vornhagen

Personalistka, koučka

Dělám to, co miluju, a miluju to, co dělám.

Po rodičovské jsem se rozhodla vyměnit manažerskou židli za svobodu na volné noze.
Cestou jsem si prošla temným údolím, stejně jako krůček po krůčku menšími, později většími vítězstvími. Pomáhám ženám objevovat jejich hodnotu, potenciál, plnit si profesní a životní sny, najít rovnováhu mezi prací a rodinou i čas pro sebe.  A to není všechno.

S čím dalším umím pomoci, a nejen ženám, se dozvíte na Network kafe.

židlí

hodin nabitých informacemi

procentní network

Můžeš být mezi prvními, kdo se dozví o detailech příštího setkání.  Stačí si zažádat o přednostní informace!

Mám zájem o přednostní informace o zářijové NETWORK drbárně nebo o listopadovém NETWORK kafe