+420 602 611 050 renata@odvaznezeny.cz

Odvážné příběhy

Na následujících řádcích najdete příběhy žen, které, ať už vědomě či automaticky, své obavy překonávají a stávají se ODVÁŽNÝMI. Podnikají na volné noze, řídí firmy a týmy v nich. Každá taková žena přináší spoustu inspirace pro ostatní ženy na jejich vlastní cestě za spokojeností.

Odvaha neznamená nemít obavy, ale překonat je!

Sbírám pro vás příběhy podnikavých, ODVÁŽNÝCH a inspirativních žen, které jsem měla možnost se poznat. Přečtěte si, mimo jiné, čím je jim jejich práce, jak se k ní dostaly a co jim na cestě k ní nejvíce pomohlo.

Příběh, který stojí za zmínku

Vnímáte sama sebe jako podnikavou a akční ženu? Nebo vás tak vnímá okolí a vy se tomu stále zdráháte uvěřit? I ten váš Odvážný příběh může najít místo na tomto blogu. Může inspirovat další ženy na jejich cestě za vysněnou prací nebo podnikáním. Pozitivní inspirace není nikdy dost. V neposlední řadě má sepsání Odvážného příběhu velký vliv i na vás samotnou. Není to jen obyčejné píárko. Věřte mi, že při tom zažijete nejdřív mírnou nervozitu a nakonec spoustu pozitivních pocitů, které vás posunou dál. Seberte odvahu a dejte mi o sobě vědět. Ocením také tipy na vaše známé, kamarádky nebo přítelkyně, jejichž příběh stojí za zmínku.