+420 602 611 050 renata@odvaznezeny.cz

Grafický design

Nabízím tvorbu propagačních materiálů (poukázek, letáčků, vizitek, bannerů apod.). Zajistím tvorbu grafického návrhu i kvalitní tisk.
A když tisk nepotřebujete? Pokud vám stačí grafika v elektronické verzi, pošlu vám ji v pdf a png.

 

 Cena je od 300 Kč za návrh.

Dárkové poukázky 

Vizitky

Plakáty

Hodnocení klientů

„Dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou založit si webovou stránku, kde bych zúročila své zkušenosti ze života v dalekých krajích. Jenomže se mi nedařilo objevit správnou osbobu, s níž bych souzněla.

V momentě, kdy jsem si otevřela stránky mého výborného kamaráda, Vaška Bacovského, věděla jsem, že je to přesně ono, co by se mi líbilo.

Našla jsem Renatu Pitrovou a zakrátko byl web BELAGARTO na světě. Spolupráce s Renatou byla jako balzám. Ve všem mi poradila, domýšlela a dotahovala věci tam, kam já jsem nebyla schopna dohlédnout. Renata má úžasný cit pro design, pro fotografii. Má skvělé nápady a dokáže se vcítit do potřeb svých klientů.
Proškolila mě v práci se sociálními sítěmi, jež v začátcích i sama založila. 
Vždy byla na příjmu, připravená poradit a pomoci.
Není web jako web … kvalitu najdete u Odvážné ženy Renaty Pitrové :-)“

Jana Řeháková

Spolumajitelka značky BeLagarto

„Renata = skvělé nápady pro vaši, nejen byznysovou, online prezentaci!!“
Lenka Vornhagen

Životní & kariérní kouč, kineziologie One Brain

Okamžité pochopení zadání. 
Profesionální, otevřené, partnerské a pozitivní jednání. Smysl pro detail, kreativita, nadšení z tvoření, vysoké pracovní nasazení, nadhled, pečlivost, pokora a znalost současných trendů.
Rychlé a kvalitní zpracování. Taková je naše zkušenost s webdesignérkou Renatou Pitrovou. Pomohla nám zhmotnit naše myšlenky a filozofii. Děkujeme. Náš web je boží! !!!

Jana Šumovská

Ředitelka Mateřské školy Rohatsko

„Chtěla bych velice poděkovat za úžasné webové stránky, které jsou jedinečné. Rozhodně naplnily moje očekávání.

Oceňuji zejména profesionální a lidský přístup webdesignérky Renaty. Dokáže se velmi dobře naladit na klienta a jeho potřeby. Je velkým profesionálem ve své branži. Má příjemné vystupování, je nápaditá, tvořivá, originální a spolehlivá.

Velký dík patří také členům týmu, kteří se podíleli na mém webu: fotograf a grafik pro Odvážné ženy Václav Bacovský a videomaker a fotografka pro Odvážné ženy Eliška Pivrncová.

Chcete mít úžasné webové stránky? Rozhodně všem doporučuji Renatu Pitrovou.“

Mirka Koucká

Expertka na dětský svět, Spokojený úsměv

„Renata Pitrová je odvážná žena. Chtěla jsem webové stránky pro svoji začínající značku. Ve své práci je profesionál. Je pečlivá, tvořivá, spolehlivá. Vytvořila web který mi pasuje.“

Petra Halámková

výtvarnice a majitelka značky PEdesign

„S Renataou jsem vytvořila marketingový plán a konzultovala stav svého dosavadního webu. Byla to velice prospěšná dvouhodinka nabitá informacemi. Nadstandardní přístup a ještě po konzultaci jsem dostala shrnuto emailem vše, co jsme si řekly a ješte další postřehy navíc, takže při práci na svém webu jsem mohla poznámky užitečně využít. Děkuji!!!“
Naďa Krucká

Profesionální vizážistka a image maker

„Renatu, mohu jen doporučit. Je to opravdu odvážná žena. Svou práci odvádí s velkým nasazením a 100% profesionalitou.“
Markéta Staňková

Floristka a majitelka Maroli - květinové studio